NaStyku.pl

Poznaj Stare Miasto - spacer z przewodnikiem po Görlitz

Już w najbliższy czwartek 14 czerwca o godzinie 16:30 ruszy wycieczka przez stare miasto Görlitz.
Muzeum Łużyckie w Zgorzelcu zaprasza na wycieczkę do Görlitz (fot.: Muzeum Łużyckie)
Muzeum Łużyckie w Zgorzelcu zaprasza na wycieczkę do Görlitz (fot.: Muzeum Łużyckie)

Tym razem będziemy zwiedzać Przedmieście Mikołajowskie Görlitz. Zobaczymy między innymi: kościół Mikołaja, cmentarz, nagrobek Jakuba Böhme, Dom Kata. Przewodnikiem wycieczki będzie Marek Bader.

Zapisy: osobiście w sekretariacie Muzeum Łużyckiego w Zgorzelcu lub telefonicznie pod numerem 75 648 24 24. 

Koszt 10 zł/osoba, bilety prosimy zakupić w siedzibie muzeum do dnia 13.06.2018r. Każdy z uczestników wycieczki zobowiązany jest pokazać bilet przewodnikowi wycieczki. Zbiórka o godz. 16:29 pod  Muzeum Łużyckim w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego 15.

Sekretariat jest czynny: 

poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Każdy z uczestników wycieczki zobowiązuje się samodzielnie ubezpieczyć na czas trwania wycieczki (dot. kosztów leczenia poza RP oraz NNW).

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

W Görlitz odbyło się podsumowanie projektu "Nie dla narkotyków"

Podsumowanie transgranicznego projektu: Nie dla narkotyków

Na granicy
wtorek, 25 września 2018, 09:12
"Nie dla narkotyków" to główne hasło projektu realizowanego przez polskich i saksońskich policjantów. Projekt zakładał zwiększenie skuteczności policji w zakresie przeciwdziałania przestępczości narkotykowej na terenie przygranicznym.

Zobacz również