NaStyku.pl

Niemiecki dla piątoklasistów

We wrześniu w Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz ruszają kolejne kursy języka niemieckiego dla piątoklasistów, uczniów szkół ze Zgorzelca i okolic, którzy myślą o podjęciu nauki w dwunarodowym-dwujęzycznym polsko-niemieckim profilu kształcenia.
Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz
Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz

Zapisy na kurs będą trwały od 20 sierpnia do 21 września. Wcześniej, w środę, 12 września, o godzinie 17.30, w sali 22 na drugim piętrze budynku Anne, przy Annegasse 4 w Görlitz (obok Grubej Wieży) odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klas 5 zainteresowanych nauką w Augustum-Annen-Gymnasum.

Jak zgłosić dziecko na kurs?

Aby zapisać dziecko na kurs przygotowawczy należy ze strony anne-augustum.de/images/Lehrer/Korman/formularz_wniosku_o_przyjcie_na_kurs.pdf, pobrać formularz wniosku, wypełnić i po zeskanowaniu przesłać na adres agakorm@o2.pl wraz z kopią świadectwa klasy czwartej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

W Görlitz odbyło się podsumowanie projektu "Nie dla narkotyków"

Podsumowanie transgranicznego projektu: Nie dla narkotyków

Na granicy
wtorek, 25 września 2018, 09:12
"Nie dla narkotyków" to główne hasło projektu realizowanego przez polskich i saksońskich policjantów. Projekt zakładał zwiększenie skuteczności policji w zakresie przeciwdziałania przestępczości narkotykowej na terenie przygranicznym.

Zobacz również