NaStyku.pl

Niemiecki dla piątoklasistów

We wrześniu w Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz ruszają kolejne kursy języka niemieckiego dla piątoklasistów, uczniów szkół ze Zgorzelca i okolic, którzy myślą o podjęciu nauki w dwunarodowym-dwujęzycznym polsko-niemieckim profilu kształcenia.
Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz
Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz

Zapisy na kurs będą trwały od 20 sierpnia do 21 września. Wcześniej, w środę, 12 września, o godzinie 17.30, w sali 22 na drugim piętrze budynku Anne, przy Annegasse 4 w Görlitz (obok Grubej Wieży) odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klas 5 zainteresowanych nauką w Augustum-Annen-Gymnasum.

Jak zgłosić dziecko na kurs?

Aby zapisać dziecko na kurs przygotowawczy należy ze strony anne-augustum.de/images/Lehrer/Korman/formularz_wniosku_o_przyjcie_na_kurs.pdf, pobrać formularz wniosku, wypełnić i po zeskanowaniu przesłać na adres agakorm@o2.pl wraz z kopią świadectwa klasy czwartej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

To już ostatnie dni, żeby odwiedzić świąteczny jarmark w Görlitz

Ostatnie dni jarmarku

Na granicy
czwartek, 13 grudnia 2018, 11:56
Przedświąteczna bajkowa kraina jeszcze tylko do niedzieli, na lodowisku poślizgamy się do 7 stycznia. A dziś, jak w każdy czwartek, dyskoteka.

Zobacz również

Takich miejsc będzie w sumie 264. Kontrole będą również prowadzone w portach morskich i na lotniskach
Na granicy
poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:07

Wracają kontrole graniczne

Od 22 listopada do 16 grudnia granicę z Niemcami, Litwą,...