NaStyku.pl

Miasto Dzieci 2018 w zgorzeleckiej "piątce"

Wakacyjne dziecięce miasteczko wraca do Zgorzelca. Druga polska edycja zajęć odbędzie się między 3 a 12 lipca na terenie szkoły podstawowej nr 5 przy ul. Prusa!
Chętni mogą już zapisać swoje pociechy wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: info@nmus.de. | fot.: UM Zgorzelec
Chętni mogą już zapisać swoje pociechy wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: info@nmus.de. | fot.: UM Zgorzelec

Polsko-niemieckie Miasto Dzieci – Kinderstadt, organizowane w ramach międzynarodowego projektu "nasze miasto-unsere stadt", odbywa się co dwa lata, w czasie wakacji letnich, na zmianę raz w Polsce, raz w Niemczech. W tym roku projektowi gościny użyczy SP nr 5. Motywem przewodnim będą "Zapomniane zawody". Z zajęć będzie mogło skorzystać łącznie około 250 polskich i niemieckich uczestników w wieku od 7 do 14 lat.  

Zapisy: od już, na adres: info@nmus.de

Opłaty od dziecka: 10.00 zł/1 dzień lub przy opłacie z góry: 35.00 zł/4 dni i 70. 00 zł/8 dni – informacje o formach i terminach wnoszenia opłat zostaną podane w późniejszym terminie.

fot.: UM Zgorzelec

O uruchomieniu strony internetowej projektu powiadomimy na stronie www.zgorzelec.eu.  

Koordynator projektu: Stowarzyszenie MEETINGPOINT MUSIC MESSIAEN e.V. Akcję wspierają urzędy miast Zgorzelec i Goerlitz, a patronują jej burmistrzowie Zgorzelca i Goerlitz. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

To już ostatnie dni, żeby odwiedzić świąteczny jarmark w Görlitz

Ostatnie dni jarmarku

Na granicy
czwartek, 13 grudnia 2018, 11:56
Przedświąteczna bajkowa kraina jeszcze tylko do niedzieli, na lodowisku poślizgamy się do 7 stycznia. A dziś, jak w każdy czwartek, dyskoteka.

Zobacz również

Takich miejsc będzie w sumie 264. Kontrole będą również prowadzone w portach morskich i na lotniskach
Na granicy
poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:07

Wracają kontrole graniczne

Od 22 listopada do 16 grudnia granicę z Niemcami, Litwą,...