NaStyku.pl

Miasto Dzieci 2018 w zgorzeleckiej "piątce"

Wakacyjne dziecięce miasteczko wraca do Zgorzelca. Druga polska edycja zajęć odbędzie się między 3 a 12 lipca na terenie szkoły podstawowej nr 5 przy ul. Prusa!
Chętni mogą już zapisać swoje pociechy wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: info@nmus.de. | fot.: UM Zgorzelec
Chętni mogą już zapisać swoje pociechy wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: info@nmus.de. | fot.: UM Zgorzelec

Polsko-niemieckie Miasto Dzieci – Kinderstadt, organizowane w ramach międzynarodowego projektu "nasze miasto-unsere stadt", odbywa się co dwa lata, w czasie wakacji letnich, na zmianę raz w Polsce, raz w Niemczech. W tym roku projektowi gościny użyczy SP nr 5. Motywem przewodnim będą "Zapomniane zawody". Z zajęć będzie mogło skorzystać łącznie około 250 polskich i niemieckich uczestników w wieku od 7 do 14 lat.  

Zapisy: od już, na adres: info@nmus.de

Opłaty od dziecka: 10.00 zł/1 dzień lub przy opłacie z góry: 35.00 zł/4 dni i 70. 00 zł/8 dni – informacje o formach i terminach wnoszenia opłat zostaną podane w późniejszym terminie.

fot.: UM Zgorzelec

O uruchomieniu strony internetowej projektu powiadomimy na stronie www.zgorzelec.eu.  

Koordynator projektu: Stowarzyszenie MEETINGPOINT MUSIC MESSIAEN e.V. Akcję wspierają urzędy miast Zgorzelec i Goerlitz, a patronują jej burmistrzowie Zgorzelca i Goerlitz. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Cały świat w Zgorzelcu, czyli XXIV edycja Międzynarodowego Dnia Inwalidy - zdjęcie nr 49

Zgorzelec po raz dwudziesty czwarty

Na granicy
poniedziałek, 19 marca 2018, 14:10
Międzynarodowy Dzień Inwalidy w Zgorzelcu 2018. W miniony weekend w Miejskim Domu Kultury odbyło się dwudzieste czwarte spotkanie lekarzy, fizjoterapeutów, inżynierów, biologów, pedagogów, pracowników pomocy społecznej oraz urzędników państwowych.
XXIV edycja Międzynarodowego Dnia Inwalidy Zgorzelec 2018.

XXIV edycja Międzynarodowego Dnia Inwalidy Zgorzelec 2018

Na granicy
środa, 14 marca 2018, 11:37
Przed nami 24. edycja Międzynarodowego Dnia Inwalidy "Życie bez bólu". Podobnie jak w latach poprzednich obchodom będzie towarzyszyć konferencja naukowa, na której zostaną omówione tematy z zakresu fizjoterapii, inżynierii biomedycznej i leczenia skolioz.

Zobacz również