NaStyku.pl

Kalendarz Wydarzeń Cyklicznych Europa Miasto Zgorzelec/Görlitz 2018

Do Punktu Informacji Turystycznej przy ul. Daszyńskiego 12 dostarczono nowe ulotki promocyjne - "Kalendarz wydarzeń cyklicznych 2018"!
Kalendarz jest dostępny w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Daszyńskiego 12 w Zgorzelcu.
Kalendarz jest dostępny w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Daszyńskiego 12 w Zgorzelcu.

"Kalendarz wydarzeń cyklicznych 2018" wydano z myślą o mieszkańcach Europa Miasta Zgorzelec/Görlitz oraz turystach. Zawiera on wykaz imprez kulturalno – sportowych przewidzianych na ten rok. Oprócz słynnych w całej Europie Jakubów w Zgorzelcu w 2018 r. odbywać się będą m.in. imprezy sportowe takie jak Rowerowy Rajd Gwiaździsty, Europamarathon, czy popularny wśród miejscowej młodzieży Streetball.

Odwiedzający miasto Zgorzelec turyści będą mogli również wziąć udział w Nyskim Festiwalu Filmowym, Festiwalu Teatrów Ulicznych Via Thea oraz w Dniach Miasta Zgorzelec. Szczegółowe informacje o każdym z wydarzeń zaplanowanych na ten rok – łącznie z datami – znajdują się w nowych, darmowych ulotkach promocyjnych.

"Kalendarz wydarzeń cyklicznych 2018" dostępnych w Informacji Turystycznej zarówno w wersji polskiej jak i niemieckiej – zapraszamy po odbiór!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Podpisano porozumienie o realizacji wspólnego projektu przez KWP we Wrocławiu oraz KWP w Libercu (fot.: KWP Wrocław)

Polsko-czeska współpraca policji

Na granicy
poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 09:31
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Libercu starają się o środki unijne na projekt poświęcony zwiększeniu bezpieczeństwa na polsko-czeskim pograniczu. W realizację zadań włączono m.in. zgorzelecką jednostkę.
Görlitz

Powiat Görlitz obchodzi 10. urodziny

Na granicy
czwartek, 09 sierpnia 2018, 10:21
Chcielibyście zobaczyć Starostwo Görlitz i poznać jego pracowników? Czy można się zgubić w budynku starostwa? Jaki jest smak kawy wypijanej w biurach? Czy pracownicy administracyjni potrafią upiec pyszne ciasta? Jesteście ciekawi odpowiedzi?

Zobacz również