NaStyku.pl

Kalendarz Wydarzeń Cyklicznych Europa Miasto Zgorzelec/Görlitz 2018

Do Punktu Informacji Turystycznej przy ul. Daszyńskiego 12 dostarczono nowe ulotki promocyjne - "Kalendarz wydarzeń cyklicznych 2018"!
Kalendarz jest dostępny w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Daszyńskiego 12 w Zgorzelcu.
Kalendarz jest dostępny w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Daszyńskiego 12 w Zgorzelcu.

"Kalendarz wydarzeń cyklicznych 2018" wydano z myślą o mieszkańcach Europa Miasta Zgorzelec/Görlitz oraz turystach. Zawiera on wykaz imprez kulturalno – sportowych przewidzianych na ten rok. Oprócz słynnych w całej Europie Jakubów w Zgorzelcu w 2018 r. odbywać się będą m.in. imprezy sportowe takie jak Rowerowy Rajd Gwiaździsty, Europamarathon, czy popularny wśród miejscowej młodzieży Streetball.

Odwiedzający miasto Zgorzelec turyści będą mogli również wziąć udział w Nyskim Festiwalu Filmowym, Festiwalu Teatrów Ulicznych Via Thea oraz w Dniach Miasta Zgorzelec. Szczegółowe informacje o każdym z wydarzeń zaplanowanych na ten rok – łącznie z datami – znajdują się w nowych, darmowych ulotkach promocyjnych.

"Kalendarz wydarzeń cyklicznych 2018" dostępnych w Informacji Turystycznej zarówno w wersji polskiej jak i niemieckiej – zapraszamy po odbiór!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Informacje ogólne oraz utrudnienia w ruchu

Europamarathon 2018. Utrudnienia w ruchu

Na granicy
wtorek, 22 maja 2018, 09:11
W niedzielę 3 czerwca ulicami Zgorzelca i Görlitz pobiegną uczestnicy 15. edycji Europamarathonu. To ważna cykliczna impreza, która rozgrywana jest każdego roku na zgorzeleckich ulicach.
Muzeum Łużyckie w Zgorzelcu zaprasza na wycieczkę do Görlitz.

Wycieczka z Muzeum Łużyckim do Görlitz

Na granicy
wtorek, 15 maja 2018, 13:07
Rozpoczęliśmy sezon wycieczkowy! Miło nam poinformować, że już w najbliższy czwartek 17 maja o godzinie 16:30 ruszy klasyczna wycieczka przez stare miasto Görlitz.

Zobacz również

15. Nyski Festiwal Filmowy.
Na granicy
czwartek, 10 maja 2018, 09:10

Nyski Festiwal Filmowy

W tym roku już po raz 15 odbędzie się na...