NaStyku.pl

Kalendarz Wydarzeń Cyklicznych Europa Miasto Zgorzelec/Görlitz 2018

Do Punktu Informacji Turystycznej przy ul. Daszyńskiego 12 dostarczono nowe ulotki promocyjne - "Kalendarz wydarzeń cyklicznych 2018"!
Kalendarz jest dostępny w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Daszyńskiego 12 w Zgorzelcu.
Kalendarz jest dostępny w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Daszyńskiego 12 w Zgorzelcu.

"Kalendarz wydarzeń cyklicznych 2018" wydano z myślą o mieszkańcach Europa Miasta Zgorzelec/Görlitz oraz turystach. Zawiera on wykaz imprez kulturalno – sportowych przewidzianych na ten rok. Oprócz słynnych w całej Europie Jakubów w Zgorzelcu w 2018 r. odbywać się będą m.in. imprezy sportowe takie jak Rowerowy Rajd Gwiaździsty, Europamarathon, czy popularny wśród miejscowej młodzieży Streetball.

Odwiedzający miasto Zgorzelec turyści będą mogli również wziąć udział w Nyskim Festiwalu Filmowym, Festiwalu Teatrów Ulicznych Via Thea oraz w Dniach Miasta Zgorzelec. Szczegółowe informacje o każdym z wydarzeń zaplanowanych na ten rok – łącznie z datami – znajdują się w nowych, darmowych ulotkach promocyjnych.

"Kalendarz wydarzeń cyklicznych 2018" dostępnych w Informacji Turystycznej zarówno w wersji polskiej jak i niemieckiej – zapraszamy po odbiór!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Przyjdź w najbliższą niedzielę do CHR Zgorzelec Plaza i dowiedz się więcej na temat Konwoju Dobra. | materiały prasowe

Zgorzelec - pierwszy na mapie Konwoju Dobra

Na granicy
środa, 14 lutego 2018, 10:49
18 lutego 2018 roku, w niedzielę, do pierwszego miasta na mapie Konwoju Dobra - Zgorzelca, zawita Mobilny Punkt Poboru Dobra Stowarzyszenia Medycznego Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra", Organizacji Pożytku Publicznego.

Zobacz również